Kapadokya’nın en nezih oteli Kayataş Hotel

Kapadokya bölgesi; Erciyes ve Hasan dağının M.Ö. aktif bir volkan yanardağlarının patlamaları ile birlikte sıcak lavların bölge etrafına yayılması ile oluşan kaya tabakası ile oluşturulmuş otelimiz o kayaçların restorasyonu ve oyulması ile oluşan odalarımız sizlere doğal bir ortamda uyku kalitesi sağlamaktadır.

Hotelimiz Göreme merkezinde bulunmakta ve Göreme’nin tüm manzarasına hakim bir lokasyondadır. Hotelimiz içerisinde bulunan bahçemiz de yeşillikler için çayınızı, kahvenizi içebilir ve zaman geçirebilirsiniz. Bahçemiz sürekli kuş sesleriyle birlikte tam bir huzur alanıdır.

Otel yapısında ise kayadan oyma özel dizayn edilmiş odalarımız, doğal taşlar ile yapılmış standart odalarımız mevcuttur. Bu odaların tamamında aynı kalitede malzemeler kullanılmış ve odalarımızın tamamı özel el üretim ürünüdür.

Oda kalitesi, yatak kalitesi ve müşteri memnuniyeti ön planda tuttuğumuz işletmemizde Memnun kalacağınız tüm hizmetleri sunmaktayız.

Hotelimiz de konaklayan tüm misafirlerimize yardımcı olabileceğimiz tüm turizm faaliyetlerini sunmaktayız. Balon turu rezervasyonu, At Turu, ATV Turu, Safari Turu, Türk Gecesi etkinlikleri, Havaalanı Transferi gibi hizmetleri ücretsiz sunmaktayız.

Değerlerimiz arasında doğanın dokusu eşliğinde otelimiz en konforlu hoteller arasındadır.  Kaya odalarımız ile sizlere doğallığı yaşatıyor ve sizlere en kaliteli uyku kalitesini sunuyoruz.

Sizleri Göreme’ye, Kayataş Hotel’e bekliyoruz.

 

Did you like this? Share it!

Leave Comment

Chinese (Simplified)EnglishFrenchGermanItalianPortugueseSpanishTurkish