Kapadokya Hotelleri

Kapadokya bölgesi Türkiye’nin turizm merkezleri arasında en önemli yerlerden biridir.Kapadokya bölgesi içinde yer alan en önemli tarihi mekanlardan biri olan Göreme turizm faaliyetlerinin en çok olduğu lokasyonlardandır.

Kapadokya bölgesi Göreme ile bilinmekte. Göreme ise Kapadokya diye tabir edilmektedir. Göreme’nin tarihi dokusu, peribacaları, konaklama tesisleri, tur ve acenta faaliyetleri, restorantları, gezilecek mekanları ile Göreme tam bir turizm şehridir.

Göreme Nevşehir’e bağlı bir kasaba olmasına rağmen Göreme’de bulunan 300 ‘den fazla konaklama işletmesi ile bölgenin konaklama ve turizm öncüsüdür.

Kapadokya bölgesi hotelleri; kayadan oyma odalardan oluşan bir mağara hotel tarzında butik hotellerdir. Genellikle yarım pansiyon şeklinde hizmet vermektedir.

Göreme beldesinde bulunan Kayataş Hotel ise mağara odaların en güzel işlendiği ve doğal dokunun en çok korunduğu hoteller arasında ilk sıralardadır. Göreme’nin tarihi dokusuna uygun en konforlu yatak kalitesi Kayataş Hotel’de mevcuttur. Göreme’nin manzarasına hakim, kayadan oyma odaları ve restorasyonu en ince ayrıntısına kadar yapılmış otelde en güzel tatil seçenekleri, tur organizasyonları, gezi programları, bölgede yapılacak turizm aktivitelerinin tamamının rezervasyonu yapılamaktadır.

Kayataş Hotel Göreme merkezinde yer almakta manzara terası ile Göreme’nin en güzel manzarasına sahip bir hotel işletmesidir. Aile işletmesi olarak işletilen hotelde en çok aile tercihi ile bölgenin en sıcak hotellerinden birisidir.

Göreme’nin en güzide mekanlarına yakın lokasyonu, tur organizasyonlarının başlangıç noktası olması, kolay ulaşım seçenekleri ile Kapadokya’nın kalbinde yer alan Kayataş Hotel Kapadokya sizlere keyifli bir tatil için sizleri bekliyor.

En çok tercih edilen hoteller sıralamasında ilk sıralarda yer alan Kayataş Hotel bölgenin en iyi aile odalarına sahip bir işletme olması nedeniyle en iyi aile oteli ünvanına da sahiptir.

Sizleri Kayataş Hotel’e bekliyoruz.

Did you like this? Share it!

Leave Comment

Chinese (Simplified)EnglishFrenchGermanItalianPortugueseSpanishTurkish